Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

Augalinė alternatyva katėms – Tofu kraikas

Kraikas yra neatsiejama kačių higienos dalis. Kačių šeimininkai žino, kad pardavėjai siūlo daugybę įvairių kačių kraiko rūšių, kurios skiriasi savo savybėmis ir teikiamais privalumais. Vis dėlto kiekvienas kraikas turi ir minusų: katės nemėgsta silikoninio kraiko šiugždesio, išnešioja smėlio kraiką po namus, o mineralinis kraikas gali subraižyti pėdutes dėl savo aštrios struktūros. Augalinis tofu kraikas yra ne tik naujiena rinkoje, bet ir puiki alternatyva, sujungianti kitų rūšių kraiko privalumus.

Augalinis tofu kraikas

Tofu – tai kraiko katėms rūšis, pasižyminti daugybe privalumų tiek augintiniui, tiek šeimininkui. Šis kraikas yra natūralus, augalinis, jis gaminamas iš natūralios žirnių ląstelienos. Tai draugiškas gamtai sprendimas, nes šis išteklius atsinaujina, o kraikas greitai suyra, nepalikdamas neigiamo poveikio aplinkai. Kraikas Tofu ZOOplius.lt gaminamas be papildomų cheminių priedų, nes katės higienai visiškai pakanka natūralių kraiko savybių. Tiesa, kai kurie kraikai yra praturtinti aromatu, tačiau tam naudojami natūralūs priedai: alijošius, žalioji arbata, kava ir kt.

Augalinė sudėtis suteikia daugybę privalumų. Iš natūralių medžiagų pagamintas tofu kraikas yra skaidus, greitai yra. Dėl to jį galima kompostuoti arba tiesiog nuleisti į unitazą – tai itin patogu, jei katė auginama bute. Kraiko granulės greitai vandenyje greitai išsisklaido, tad nereikia bijoti užkimštos kanalizacijos, o natūralus kraikas nekenkia vandeniui.

Kuo ypatingas tofu kraikas?

Tofu kraiko naudojimas užtikrina patogumą šeimininkams, o dėl neutralumo jis tinka visoms katėms. Augalinė sudėtis yra visiškai saugi ir draugiška net jautrioms, specialių poreikių turinčioms katėms. Šio kraiko granulės minkštos ir nelimpa prie katės pėdučių, nedulka, nesukelia alerginių reakcijų. Lengvas ir purus kraikas patiks net ir toms katėms, kurios mėgsta dėžutėje praleisti daugiau laiko.

Naudinga pasidomėti:

Pagrindinę kraiko funkciją tofu granulės atlieka tiesiog nepriekaištingai – skystis ir kvapas yra sugeriamas vos per porą sekundžių. Greita absorbcija apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir užtikrina higieną. Skystis yra sugeriamas greičiau, nei spėja prasisunkti iki dėžutės dugno, todėl katės tualetą lengva valyti – tereikia pakeisti į gabalėlius sušokusį panaudotą kraiką nauju.

Taip pat neverta baimintis ir dėl šios rūšies kraiko kainos, nes jis naudojamas itin ekonomiškai. Katės dėžutė užpildoma kraiku ir vėliau pašalinamas tik panaudotas. Skaičiuojama, kad vienos pakuotės tokio kraiko vienai katei pakanka vidutiniškai mėnesio laikotarpiui, o tai iš tikrųjų gana ilgas laikas, kai savo augintinės higiena pasirūpinsite itin greitai ir paprastai.

Suprantama, kad kiekvienam šeimininkui norisi gauti kuo daugiau informacijos ir sužinoti kaip naudojamas Tofu kraikas. Todėl sekdami nuoroda sužinosite plačiau kaip katę pripratinti prie kraiko dėžutės naudojant augalinį Tofu kraiką.

Advertisement

Autorius: Rakshtys

Galite įsigyti ne tik aviabilietus bet kokia pasaulio šalies kryptimi, bet ir susirasti ir rezervuoti keltų bilietus internetu, kurie bus pigiau net 20 procentų. Taip pat, galime pasiūlyti pigią automobilių nuomos sistemą, kuri leis norimoje aplankyti šalyje išsinuomoti patogią transporto priemonę ir naudotis visais patogumais. O viešbučių paieška ir rezervavimas dar patogesnis ir ženkliai pigesnis. Todėl keliauti su zuikiais ne tik patogu, pigu, bet ir smagu.

%d bloggers like this: